You Dream We Run 2017

24 hodinový charitativní štafetový běh družstev, který se pomalu stává pojmem. Letošní, již pátý ročník, se uskutečnil od 9. do 10. 6. 2017 v Blansku. Mezi 53 startujícími týmy byl i náš tým ANO OO Blansko složený jak z členů ANO OO Blansko, tak i našich přátel a kamarádů. V pátek nás přijel podpořit hejtman Jihomoravského kraje, JUDr. Bohumil Šimek a v soboru přijela a i běžela Ing. et Mgr. Taťána Malá, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje.

Nestutečná atmosféra podpořená duchem charity motivovala všech 1966 přihlášených běžců k maximálním výkonům.
Stát v pátek na startu mezi tolika běžci byl zážitek, na který asi nikdo hned tak nezapomeneme.

Náš tým Bl.Aňáci doběhl na 34 místě a za 24 hodin jsme odběhli 595 kol!

Běžící členy ANO OO Blansko upřímně těší, že jsme mohli být účastni této charitativní akci, která ve svém výsledku pomohla splnit sen 10 tělesně postiženým lidem.

A v roce 2018? Zase se zúčastníme. Zase nás bude všechno bolet, zase se budeme na ovále prát sami se sebou, ale stejně: ANO budeme tam! Proč? Protože nás to těší. Protože nám dělá radost, že můžeme pomoct někomu tu radost udělat. A víte co? Přidejte se k nám, nemusíte být zrovna maratonský běžec, stačí odběhnout i jen jedno kolečko, ale hlavní je být u toho!

10. 6. 2017