Návštěva Andreje Babiše v Blansku

Je pátek 8. září a na sluncem zalité Rožmitálově ulici v Blansku stojí stánek s nepřehlédnutelným logem Hnutí ANO. Kolem stánku postávají a diskutují lidé. Někteří si berou z připraveného stolku knihu “O čem sním, když náhodou spím” a její autor Andrej Babiš právě vystoupil z auta.

 S úsměvem a potřepáním rukou se zdraví s občany Blanska. Doprovázen kandidátkami do Poslanecké sněmovny Mgr. Ing. Taťánou Malou a Mgr. Lenkou Dražilovou usedá ke stolku a začíná podpisový maraton. Lidé si nechávají knihu podepsat, mnozí pana Babiše prosí o společnou fotografii. Nikoho neodmítá. Je vidět, že ho přítomnost a zájem obyvatel Blanska těší.

 
 

Následně dochází k diskusi s občany bez náznaku nevraživosti. Mnozí Andreji Babišovi a Hnutí ANO vyjadřují podporu a ujišťují předsedu hnutí, že ANO má jejich hlas v nastávajícíh volbách.

Návštěva předsedy hnutí v našem regionu se pomalu chylí ke konci. Na Andreji Babišovi není vidět žádná známka únavy. Stále se s úsměvem na tváři fotí s lidmi, s klidem vysvětluje co a jak je kolem Čapího hnízda, co by rád udělal pro obyvatele naší země po volbách.

Nás všechny z MO ANO Blansko velmi těší, že se předseda hnutí na svých cestách zastavil i v našem městě. Jeho návštěvu bereme jako podporu do další nelehké práce před volbami.

 

PS: Nestihli jste se za námi zastavit na Rožmitálově ulici a vzít si knihu “O čem sním, když právě spím”? Nevadí, knihu ještě můžete získat na předvolebních setkáních s našimi kandidáty do Poslanecké sněmovny. Tak přijďte, všichni z MO ANO Blansko Vás rádi uvidíme.

9. 9. 2017