Kandidátní volební listina Ano 2011 pro Jihomoravský kraj

Volby do poslanecké sněmovny parlamentu ČR, které proběhnou 20. a 21. října 2017, se blíží. Za necelé čtyři měsíce budeme znát naše zástupce v parlamentu ČR. Dne 26. června 2017 byla v Praze grémiem hnutí ANO 2011 schválena kandidátní listina. Z Jihomoravského kraje je na kandidátní listině celkem 34 osobností, kteří mapují celý Jihomoravský kraj.

Každý z navržených kandidátů je odborníkem ve svém oboru. Jsou to odborníci např. na zdravotnictví, sociální oblast, školství, dopravu, bezpečnost a mnohé další oblasti zahrnující běžný život všech občanů ČR. Na kandidátní listině jsou osobnosti z Brna, Brna - venkova, Vyškova, Znojma, Břeclavi, Hodonína a i z Blanska. OO Blansko ANO 2011 vyšle do boje o křesla v parlamentu ČR pět svých kandidátů. Na pátém místě kandidátní listiny je z Blanska Mgr. Lenka Dražilová,MBA, na 14. místě Ing. Lukáš Holík z Boskovic. Dvacáté jméno na kandidátní listině patří Mgr. Josefu Škvařilovi z Ostrova u Macochy, na 27. místě je z Blanska Ing. Pavel Matuška a posledním zástupcem s číslem 32. na kandidátní listině je starosta obce Suchý na Blanensku, Ing. Jakub Hlubinka.

Volby do poslanecké sněmovny ČR jsou jednou z mála možností, jak můžeme ovlivnit, kdo bude hájit zájmy našeho kraje po další čtyři roky. Poslanec, kterého svým hlasem nominujete do poslanecké sněmovny, je ten, kdo bude nahlas říkat, jaké problémy trápí obyvatele našeho regionu. Je to ten, kdo se bude snažit prosazovat naše zájmy. Ne, není dobré sedět doma. Ta chvíle, kdy vhodíte svůj volební lístek do hlasovací urny, je opravdu jen okamžik, který ale může rozhodnout o mnohém. Všichni z Hnutí ANO 2011 budeme nesmírně rádi, když podpoříte naše kandidáty.  Přejeme Vám příjemné prožití prázdnin, užijte si slunce, vodu, přírodu. A už teď se těšíme, že se potkáme v říjnu ve volebních místnostech.

11. 7. 2017